آیا به فکر ارتقاء کسب و کار و افزایش مشتریان خود هستید؟

طراحی وب‌سایت اختصاصی و حرفه‌ای از جمله خدمات مجموعه ثبت‌یک می‌باشد. همکاران ما در واحد طراحی سایت همواره سعی دارند با بررسی نوع تجارت، طیف مشتریان شما و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا بهترین‌ها را برای شما فراهم آورند. به راستی که یک وب‌سایت می‌تواند فروش حیرت انگیزی را برای شما به ارمغان بیاورد.


حتماً از خود می‌پرسید چگونه؟

لطفاً جواب سوالات زیر را در ذهن خود مرور کنید:

1- آیا شما می‌توانید 24‌ساعت روز، هفت‌روز هفته و 365‌روز سال را بدون هیچ استراحتی مشغول تبلیغات، معرفی محصولات و خدمات خود باشید؟

2-  آیا شما می‌توانید بصورت همزمان و بدون محدودیت در سراسر نقاط کشور حضور داشته باشید؟                   برای رسیدن به این هدف نیازمند به چه میزان هزینه و چه تعداد کارشناس خواهیدبود؟

3- برای معرفی شرکت، مؤسسه و کسب‌وکار خود به شرکت‌های خارجی صرفاً به دادن یک کارت ویزیت و یا رزومه چاپی بسنده خواهید نمود؟

پاسخ این سؤالات و ده‌ها سؤال دیگر، تنها بخشی از دلایلی است که به شما اثبات خواهد کرد داشتن یک وب‌سایت لازمه هر کسب‌وکار حرفه‌ای است.همین حالا شروع کنید.

مراحل طراحی و پردازش یک وبسایت حرفه‌ای:


انواع طراحی وب‌سایت

طراحی وب‌سایت از منظر عملکرد به سه‌ دسته اصلی تقسیم می‌شود. برای داشتن انتخاب درست می‌بایست انواع سایت‌ها را بشناسید و با مزایا و معایب هر کدام آشنا شوید.

1- طراحی سایت استاتیک

اگر به دنبال یک سایت ساده، سبک، روان و ارزان اما محدود (پنل مدیریت ندارد) هستید، ما وب‌سایت استاتیک را پیشنهاد می‌کنیم.

2- طراحی سایت داینامیک

اگر یک سایت کامل، جامع، قدرتمند، بدون محدودیت در تعداد صفحات، دارای پنل مدیریت، ریسپانسیو (مناسب برای تلفن همراه، تبلت) و … می‌خواهید سایت داینامیک بهترین گزینه خواهد بود. (این سایت انتخاب اکثر مشتریان می‌باشد.)

3- طراحی سایت فروشگاهی

اگر قصد فروش اینترنتی محصولات خود را دارید و میخواهید یک سایت با امکانات سایت داینامیک همراه با درگاه پرداخت آنلاین بانکی داشته باشید پیشنهاد ما طراحی سایت فروشگاهی است.
فرآیند طراحی وب‌سایت

1- ما در ابتدا نوع فعالیت، نوع محصولات یا خدمات، نوع مشتریان (از نظر جنسیت، سطح تحصیلات و …) شما را بررسی خواهیم کرد و پیشنهادات خود را در رابطه با نوع طراحی وب سایت به شما ارائه خواهیم کرد.

2- در مرحله دوم ما الگوریتم کاملی از امکانات و ساختار کلی سایت را پایه ریزی خواهیم کرد.

3- بعد از مشخص شدن اهداف و خواسته‌های شما، همکاران ما اقدام به طراحی وب‌سایت اولیه خواهند کرد.

4- در صورت تایید طرح اولیه توسط شما، توسعه زیرساخت‌ها و بارگذاری اطلاعات شما را شروع خواهیم کرد.

5- بعد از تکمیل اطلاعات سایت، عملیات ریسپانسیو سازی شروع می‌شود.

این را بخاطر داشته باشید ریسپانسیو‌ کردن سایت وظیفه شرکت خدمات طراحی می‌باشد و نه خدمت اضافی‌ای که شامل هزینه جداگانه باشد.

6- در این مرحله طراحی وب‌سایت انجام شده در تمام مرورگرهای اینترنتی بررسی خواهد شد.

7- اعمال تغییرات نهایی از سوی صاحب سایت در این مرحله و قبل از تحویل کامل سایت انجام می‌پذیرد.

8- تبریک!!! مراحل راه‌اندازی سایت شما بصورت کامل انجام شده و تیم پشتیبانی ما همیشه همراه شما خواهند بود.

برای شروع طراحی سایت کسب و کار خود کلیک کنید!